Aké Služby Klepeto poskytuje?

UPRATOVANIE

 

Predstav si, že máš napríklad zlomenú nohu alebo tento týždeň musíš zostať dlho v práci, manželka ti má prísť z pôrodnice, alebo očakávaš svokru na víkend. Toto je len príklad, kedy sa Ti hodií kategória domáce práce/upratovacie služby. Klepeto Ti pomôže nájsť dôveryhodného pomocníka, ktorý si prinesie svoje pomôcky a hoc aj niekoľkokrát do týždňa ti príde upratať Tvoj bytík, poprať a požehliť ti, poprípade ak potrebuješ niečo zašiť tak aj s tým ti pomôže. O presných detajloch čo všetko očakávaš a potrebuješ, odporúčame dohodnúť sa s pomocníkom. Vo výbere vhodného pomocníka ti pomôžu jeho hodnotenia. 

...späť

 

PRÁCE OKOLO DOMU

 

Predstav si, že začína Jar. Všetko sa prebúdza k životu všetko pučí a to aj burina. Trebalo by ju odstrániť no teba akosi pobolievajú kríže po dlhej zime? Nevadí Naši pomocníci si s tým hravo poradia. Kopanie hriadok pred výsadbou, orez stromov? Žiaden problém, určite na Našej stránke nájdeš niekoho kto to spraví rád. 

...späť

 

 REMESELNÉ PRÁCE

 

Koľko krát sa Vám už stalo že ste potrebovali vyvrtať zopár dier do panelu, namontovať lampu, pristavať priečku, vymaľovať no Váš milý sa k tomu nemal, alebo ste boli u väčších  firiem odmietnutý s tým že majú veľa práce a že takéto drobné veci nerobia? Na našom portáli je mnoho šikovných majstrom a majstríň, ktoré sa touto prácou neživia ale sú zruční tak ako ľudia vo väčšich firmách ak nie zručnejší. Predstavte si že si zavoláte človeka na vymaľovanie bytu. Urobí to veľmi profesionálne za krátky čas a vy môžete každému povedať že ste to zvládli sami. Och, toľko obdivu :). 

...späť


 

 

SŤAHOVANIE - DVÍHANIE ŤAŽKÝCH VECÍ 

 

Sťahuješ sa a všetci tvoji kamoši sú na dovolenkách a naozaj nevieš ako sám dostaneš tú 50 kg chlaničku do výťahu? Alebo ju chceš len vyniesť hore? Potrebuješ popratať drevo na zimu a ty máš kopu inej roboty? Skús mrknúť na naši s

...späť

 

 

STRÁŽENIE/OPATROVANIE

 

 

Táto služba je vhodná keď si musíš ísť niečo vybaviť, musíš ostať dlhšie v práci alebo chceš ísť len tak niekam a nemáš kde nechať svoju ratolesť, poprípade imobilnú osobu ktorá je na teba odkázaná. Klepeto Ti s tým pomôže. Avšak buď dôsledný pri výbere toho správneho pocníka. Deti sú tým najdôležitejším čo máme a preto to nepodceňuj. Odporúčame dopredu osobný pohovor s pomocníkom. 

...späť

 

 

VENČENIE - STRÁŽENIE ZVIERAT

 

 

Predstav si, že musiš naliehavo odcestovať, si imobilný z pádu alebo jednoducho nestíhaš. Netráp svoje zvieratko a zavolaj si pomocníka ktorý ti ho vyzdvihne vyvenčí a vráti spať, môže sa jednať aj o dlhšie prechádzky, dokonca podľa dohody o stráženie cez noc a aj na pár dní. Ak máš rybky ktoré potrebujú nakŕmiť, alebo kanárika ktorý potrebuje vymeniť vodu tak aj to na Klepete nájdeš. 

...späť

 

 

DONÁŠKA-NÁKUP/DOVOZ/ODVOZ

 

Potrebuješ doniesť väčší balík, spotrebič, alebo svokru vybaviť poštu, odniesť frajerke kvety do práce alebo doniesť tvoje obľúbené jedlo kde nerobia donášku? Práve pre teba je kategória NÁKUP/DOVOZ/ODVOZ. V užšom vyhľadávaní si môžeš vybrať či ti na vybavenie stačí osobné auto, alebo je to tak veľký balík že potrebuješ dodávku. Ak ti majú tovar aj kúpiť cenu zahrň pri objedávaní, no nezabudni to pomocníkovi napísať. 

...späť

 

 

VARENIE/PEČENIE

 

Čakáš veľkú náštevu, chystáš oslavu chceš tortu, alebo celé krásne obložené misy, chceš navariť romantickú večeru no nevieš variť ani piesť? Nenechaj sa zahanbiť objednaj si šikovného pomocníka ktorý ti pomôže, alebo za teba všetko uvarí a napečie.  

...späť

 

 

MONTÁŽ NÁBYTKU

 

Potrebuješ poskladať novú skriňu, stolík, komplet kuchyňu a necheš to pokašlať? Zavoja si náško technického pomocníka, sľubujeme že ti s tým pomôže no nesľubujeme ti že mu neostane žiadna šrúbka nazvyš :). Pre istotu si s ním dohodni čo ak ti úplným nedopatrením zničí alebo poškodí tvoj kus nábytku. 

...späť